مراحل خرید


برای خرید و رزرو بلیت کافی است مراحل زیر را انجام دهید:


  • بعد از انتخاب فیلم موردنظر، روز نمایش و سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست شماره موبایل خود و تعداد بلیت را وارد کنید. اگر شماعضو پردیس سینمایی کورش هستید باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید و سپس خرید انجام دهید تا امتیاز خریدتان ثبت شود.
  • بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (درگاه پرداخت سامان) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV۲ می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید.
  • پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس با مراجعه به دستگاه های چاپ بلیت اینترنتی، بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی پیامک تایید برای شما ارسال می‌گردد.


* در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا هنگام دریافت بلیت دچار مشکل نشوید.


* در صورتی که هنگام خرید به هر دلیلی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، به این معنی است که خریدی برای شما مربوط به فیلم مورد نظرتان ثبت نشده است. مبلغ کسر شده نیز پس از رفع مغایرتهای بانکی ظرف ۷۲ ساعت از سوی بانک به حساب شما برگشت داده میشود. در صورت عدم برگشت مبلغ طی مدت زمان مذکور میبایست تاییدیه بانکی خود را از طریق فکس یا ایمیل به info@kouroshcineplex.com ارسال فرمایید تا در اسرع وقت مبلغ عودت گردد.


* در صورت بروز مشکل حتما با ایمیل info@kouroshcineplex.com یا شماره های ۰۲۱۴۷۰۱ تماس بگیرید.