تلفن گویا: 4701

احسان علیخانی و علی جلیلوند با مخاطبان بدون تاریخ بدون امضا دیدار کردند

 به گزارش پایگاه خبری کورش، در شب گذشته علی جلیلوند و احسان علیخانی از ساعت 22 تا24 در 12 سانس با مخاطبان این فیلم در پردیس کورش دیدار کردند.

علی جلیوند در خصوص این استقبال کم نظیر به خبرنگار پردیس کورش گفت: بسیار حالمان خوب می‌شود وقتی در این یکی دو روزه این استقبال را از مخاطب می‌بینیم. "بدون تاریخ بدون امضا " را بدون هیج دورغی ساختیم. سعی کردیم ساده‌ترین پیغام را منعکس کنیم. تلاش کردیم فیلمی را تهیه کنیم که مردم بعد از دیدنش شاید غمگین اما راضی از زمانی که برای این انتخاب گذاشته‌اند باشند.

احسان علیخانی نیز که تهیه کننده دیگر فیلم است در  این اکران با شوخی حرف هایش را آغاز کرد و گفت:من فکر نمی کردم روز عشق سینما پر شود .معلوم است شما مشغول کسی نیستید،خودتان هستید و خدای خودتان. ولی گذشته از شوخی بسیار متشکر که در این روز هم انتخاب فرهنگی کرده‌اید. امیدوارم اگر با عزیزتان این‌جایید، این عزت و احترام مستدام بماند. اگر دل تنگ کسی هستید ،خیر شما در رفع دلتنگی باشد و خلاصه زندگی توامان با آرامش و عشق داشته باشید. امیدوارم حال شما بعد از دیدن این فیلم همان حالی باشد که دلمان خواسته به شما منتقل کنیم و این جز تفکر  بر احوال جامعه نیست.

فیلم بدون تاریخ بدون امضا بامداد چهارشنبه در 11 سانس و طی 40 دقیقه رکورد تازه ای را ثبت کرده‌اند.