تلفن گویا: 4701

نوبت کهنه فروشان درگذشت، نوفروشانیم و این بازار ماست

 

سی‌وششمین جشنواره فیلم فجرهم تمام شد. سیمرغ‌ها، تشویق‌ها، انتظارها، تهدیدها، ترغیب‌ها و بازار اعتراض‌ها نیز به پایان رسید. جوایز صاحبان خودشان را شناختند. حالا دیگر نوبت به شما رسید. دومین جشنواره فرش قرمز پردیس کورش در حال پهن شدن است. در این جشنواره قرار است به بهترین نقش مرد و زن، بهترین داستان ، بهترین پایان و بهترین روابط عمومی فیلم جوایزی را اهدا کنیم. برای شرکت در این جشنواره خبرهای ما را پی‌گیری کنید و به نظر صاحب نظران و کارشناسان این حوزه دقت فرمایید. ما کنار شما بزرگترین پردیس سینمایی کشور هستیم.

 

نشان بهترین نقش: این نشان به بهترین نقش تعلق خواهد گرفت. نقشی که به نظر شما، هم خوب نوشته ،هم درست کارگردانی و در نهایت باور پذیر اجرا شده باشد. برای مثال نقش هامون در فیلم هامون. فراموش نکنیم مد نظر ما، بهترین بازیگر نیست و تمرکز این انتخاب باید در نقش و آن‌چه بازی را متفاوت کرده است باشد. در این‌جا ما دو نشان خواهیم داشت. نشان بهترین نقش زن و مرد.

 

نشان بهترین داستان: فارغ از کارگردانی و بازی‌ها ، نشان بهترین داستان به فیلمی تعلق می‌گیرد که داستانش روایتی جدید و مناسب داشته باشد. یعنی سوژه و پرداخت هر دو درست انجام شده باشد.

 

نشان بهترین پایان: شاید به جرات بتوان گفت پایان یک فیلم گاهی ضربه مهلکی است بر جان داستان فیلم. تیزهوشی نویسنده و کارگردان می‌تواند از این آسیب جدی جلوگیری کند.  در این انتخاب به جز سلیقه‌تان باید به استانداردها هم دقت کنید.

 

نشان روابط عمومی نیز تعلق می‌گیرد به فرد مسئولی که در حمایت از دیده شدن فیلم،تلاش بسیاری کرده است.